איך להוריד את הבטן? כל השיטות לחטב את הבטן!

איך להוריד את הבטן

אתם מתאמנים כבר תקופה ארוכה, אך בפועל אתם לא מצליחים להוריד את הבטן? חשוב לציין כי אפילו אם המשקל שלכם הוא משקל תקין, זה לא אומר שלא תהיה לכם בטן. איך להוריד בטן? זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים את עצמם, אך בפועל הם מקבלים תשובות לא מספיק מדויקות. חשוב שתבינו בדיוק איך להוריד את הבטן בשיטות היעילות ביותר, שיטות שבאמת יצליחו לסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה. כל ההבטחות שאתם שומעים ממאמנים לבטן שטוחה ברוב המקרים הם הבטחות ללא כיסוי, הבטחות שלא באמת תוכלו להתבסס עליהם להשגת התוצאה.

בסוף המטרה שלכם חייבת להיות להגיע למצב שבו אתם תוכלו להסתכל על עצמכם במראה ולהיות מרוצים ממה שאתם רואים. לא חייבים להיות לכם ריבועים בבטן, ואתם כמובן לא חייבים להיות מאוד רזים – לכל אחד יש את הדרישות ואת הקריטריונים שהכי חשובים לו. אז אם אתם שוברים את הראש איך מורידים בטן, המדריך הבא נכתב על מנת לסייע לכם לבחור את השיטות הנכונות – שיטות נכונות להצלחה.

התמדה היא הבסיס להורדת הבטן

תחושת התסכול היא מובנת מאוד, כל אחד רוצה להגיע למצב שבו הוא יצליח להוריד את הבטן. אך בכדי שתוכלו להשיג את מבוקשכם, אתם צריכים לזכור כי התמדה היא אבן הדרך החשובה ביותר. לכן התשובה הראשונה לשאלה – איך להוריד בטן? היא קודם כל על ידי התמדה. רק אם אתם באמת תתמידו, אתם תוכלו לראות את עצמכם משיגים את התוצאה שאליה אתם מכוונים.

הדבר הזה יהיה נכון לכל דבר בחיים, בין אם מדובר על דברים הקשורים לכושר ובין אם מדובר על דברים שלא קשורים לכושר. אך אנו שומעים על לא מעט מתאמנים שמוותרים מהר מאוד, ובכל פעם שאתם תוותרו – אתם עלולים למצוא את עצמכם חוזרים לאחור. כך שאל תרימו ידיים, תמיד תנסו לדרך את עצמכם שבסוף הדרך אתם תוכלו להשיג את המטרה שהצבתם לעצמכם.

תרגילי בטן אינם מורידים את הבטן 

כחלק ממגוון התרגילים שאתם עושים במסגרת אימון, אתם עושים גם תרגילים שמיועדים לחזק את שרירי הבטן. מהסיבה הזאת רוב המתאמנים חושבים כי התשובה לשאלה – איך להוריד את הבטן היא על ידי תרגילי בטן, אך בפועל זה בכלל לא נכון. תרגילי הבטן רק מחזיקים את שרירי הבטן, והם לא האלמנט שיוריד את הבטן בפועל.

כך שאם עד כה הייתם עושים המון תרגילים בטן, אך לא הגעתם לתוצאה הרצויה – זוהי בדיוק הסיבה. מה שכן, ברגע שאתם תצליחו להוריד את הבטן אתם תוכלו לראות את אותם שרירים שעליהם אתם עובדים עליהם בתרגילים הללו. השרירים עצמם קיימים, אתם רק צריכים לדעת איך מורידים בטן כך שתוכלו גם לראות אותם.

הפסיקו לאכול מאכלים ומשקאות עשירים בסוכר

מי מאיתנו לא אוהב משקאות עשירים בסוכר ומי מאיתנו לא אוהב לאכול מאכלים מתוקים? אך אתם צריכים לקחת בחשבון כי המאכלים האלה עשויים לפגוע ברצון שלכם להוריד את הבטן. מה כל כך בעייתי במשקאות ובמאכלים עשירים בסוכר? מחקרים מראים כי צריכה מוגבר של סוכר משבשת את חילוף החומרים בגוף שלנו.

ברגע שחילוף החומרים לא מתבצע כמו שצריך, הגוף לא מפרק את האוכל או השתייה ולפיכך הם הופכים לשומן. במצב הזה אפילו אם אתם תתאמנו מבוקר עד ערב, את תתקשו מאוד להוריד את הבטן. כך שאתם צריכים לשים לב לכל דבר שאתם אוכלים או שותים, ולא לחשוב כי אם אתם מתאמנים באופן קבוע – אתם יכולים לאכול או לשתות כל מה שבא לכם כי זה ממש לא נכון.

תשתדלו לאכול מאכלים עשירים בחלבון

התחלתם להתאמן, אך אתם לא יודעים איך להוריד את הבטן? עוד טיפ מעולה שנוכל לתת לכם הוא להתחיל לאכול מאכלים עשירים בחלבון. תוודאו כי בכל ארוחה שאתם אוכלים יש כמות מספקת של חלבון, כך תוכלו לרדת במשקל וגם להוריד את הבטן שמטרידה אתכם. גם כאן חשוב להבהיר – כי רק אכילת חלבון איננה תוריד את הבטן, היא תסייע לכם להוריד את הבטן כאשר מסתכלים לטווח הרחוק.

כמובן שאם תשלבו את אכילת החלבון ביחד עם כל שאר הטיפים שנתנו לכם, אתם תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו הבטן תתחיל להיעלם. אומנם זה לא יקרה ביום בהיר אחד, אך כל מי ששואל איך להוריד בטן צריך להבין כי רוב הטיפים היעילים ביותר – הם כאלה שלוקחים זמן ומצריכים התמדה כמו שכבר אמרנו.

תאכלו פחות מאכלים המוגדרים כפחמימות

יש אנשים שמכורים לפחמימות, ואכילה מוגברת של פחמימות היא אחת מהסיבות השכיחות ביותר להשמנה. כל מי שסובל ממשקל עודף יספר לכם ככל הנראה כי הפחמימות זוהי החולשה שלו. כמובן שאתם לא צריכים להביא את עצמכם למצב שבו אתם מפסיקים לאכול באופן קבוע, כי זוהי דרישה לא הגיונית וגם דרישה לא בריאה. מה שכן, אתם תוכלו למתן את אכילת הפחמימות בכל ארוחה.

חשוב מאוד שתבינו איזה סוג של פחמימה מומלץ יותר לאכול ואיזה סוג של פחמימה פחות מומלץ לאכול. כך תוכלו להבין בדיוק איך מורידים בטן מבלי שתצטרכו לשבור את הראש. ברגע שתתחילו לאכול פחות פחמימות, אתם תוכלו לראות איך אתם מצליחים לרדת במשקל – ובאופן אוטומטי גם הבטן תתחיל להיעלם.

תשתדלו לעשות פעילות אירובי בכל אימון

בין אם אתם מתמקדים באירובי ובין אם אתם מתמקדים בכוח, חשוב מאוד שתחלקו את האימון שלכם לחלקים – בכדי שתוכלו להשיג את כל המטרות שהצבתם לעצמכם. אם אחת מהמטרות שלכם היא להוריד את הבטן, אתם תהיו מוכרחים לשלב פעילות אירובי בכל אימון. ההמלצה היא לעשות בכל אימון 10-20 דקות של פעילות אירובי לכל הפחות, ואם אפשר יותר הרי זה משובח.

כל פעילות אירובי שעושה לכם טוב היא פעילות מבורכת, זה יכולה להיות פעילות של ריצה, הליכה, אופניים או כל דבר אחר שיגרום לכם להתמיד בה. אך הכי חשוב שלא תפסיקו את הפעילות באופן רציף, כי כמו שאמרנו בכל פעם שאתם תפסיקו את הפעילות – אתם תחזירו את עצמכם אחורה, ואתם תתקשו מאוד להשיג את המטרה שהצבתם לעצמכם.

לא רואים תוצאות? תנסו להבין היכן אתם טועים!

אתם שואלים את עצמכם – איך להוריד את הבטן? ובפועל ניסיתם לבצע את כל הפעולות האלה ללא הצלחה? אתם צריכים להבין כי ככל הנראה אתם טועים במקום מסוים. לא הגיוני שאתם מבצעים את כל הפעולות האלה, אך עדיין אתם לא מצליחים להשיג את התוצאה הרצויה. אפילו אם לא השגתם בדיוק את התוצאה הרצויה, אתם אמורים לפחות להיות קרובים להשיג אותה.

במקרה שבו אתם לא מבינים היכן אתם טועים, הטיפ היעיל ביותר הוא להתייעץ עם מאמן כושר או איש מקצוע שמתמחה בתחום הזה. כאשר אתם תשאלו אותו איך להוריד בטן, הוא יבקש מכם להסביר לו בדיוק מה אתם עושים בכל יום – ובתוך זמן קצר הוא ישים את האצבע על המוקד שעשוי להיות המוקד הבעייתי.

קפיצה מהירה לנושא מעניין
בואו לקבל מעטפת שלמה של אימונים ותזונה שתותאם לכם אישית, כולל מעקבים וליווי אישי מלא עד למטרה שלכם!
עוד באותו נושא...
לקבלת התוכן הכי חם בעולם הכושר והתזונה