איך מפתחים שרירים בידיים

איך מפתחים שרירים בידיים

כמה פעמים מצאתם את עצמכם עומדים מול המראה ומתאכזבים מכך שאין לכם שרירים בידיים? אולי האזור שבו הכי קל לראות את השרירים הוא אזור הידיים, ולכן כל מתאמן ירצה לפתח את שרירי הידיים בצורה הכי מהירה שיש. אך אם לא תדעו איך לעשות את זה, אתם תמצאו את עצמכם מדשדשים במקום ולא באמת מצליחים להביא את עצמכם אל עבר השגת המטרה הרצויה.

איך מפתחים שרירים בידיים? אנו במכללת מאסלו עושים כל מאמץ על מנת להביא לכם הסברים ברורים ומעניינים, כאלה שבאמת תוכלו לקחת אותם צעד אחד קדימה. במאמר הבא אנו ניתן לכמה כמה שיותר טיפים שיסייעו לכם לבנות את השרירים בידיים שתמיד חלמתם עליהם. פתאום אתם תוכלו לראות איך השרירים מתחילים לבלוט להם, ולא תפסיקו להסתכל על עצמכם כל בוקר במראה.

חשוב להדגיש כי כל עוד תפעלו על פי ההנחיות, אתם תוכלו לראות את התוצאות מגיעות ללא כל התראה מוקדמת. אם בעבר הייתם רגילים להתקדמות איטית, כיום תוכלו להגיע למצב שבו אתם תשיגו התקדמות מהירה – כי ברגע שאתם מכניסים אימונים לשגרת היום שלכם, פתאום ההרזיה הופכת למשימה שהיא לגמרי נמצאת בהישג יד מבחינתכם.

תתאמנו בצורה קבועה ועקבית לאורך זמן

אם אתם שואלים את עצמכם איך מפתחים שרירים בידיים, אתם צריכים להבין כי לא מדובר על זבנג וגמרנו. עליכם להבין מראש כי מדובר על תהליך של אימונים, תהליך שמחייב אתכם להיות מחויבים אליו לכל אורך הדרך. בכדי שתוכלו לראות תוצאות אתם תהיו מוכרחים להתמיד באימונים לאורך זמן ולמשך תקופת זמן יחסית ארוכה.

שרירים בידיים לא צומחים להם סתם כך, ככל שתעבדו יותר טוב ויותר נכון כך תוכלו לראות את השרירים מופיעים. אם עד כה לא יצא לכם לראות את השרירים בידיים מתפתחים, ככל הנראה שלא התאמנתם ברציפות או שהאימונים לא היו מספיק נכונים בכדי שיהיה ניתן להגיע למצב שבו תוכלו לראות תוצאה.

אימון ידיים לפחות פעם אחת בשבוע

אם חשוב לכם לפתח את שרירי הידיים, חשוב מאוד שתקדישו להם לפחות אימון אחד בשבוע. כמובן שאתם לא צריכים להקדיש את כל האימון, אך בו בזמן אסור לכם לשכוח לעבוד עליהם. לא מעט מתאמנים נוטים להשאיר את העבודה על הידיים לסופי אימון, ומכאן הסיכוי שלהם לעבוד על שרירי הידיים הופך להיות סיכוי נמוך מאוד.

איך מפתחים שרירים בידיים? אתם פשוט צריכים לעבוד עליהם בצורה עקבית פעם בשבוע, עם הזמן אתם תוכלו לראות איך השרירים מתפתחים להם. ממצב שבו לא היה לכם שריר בכלל, תוכלו לראות איך הזרועות מתחילות לקבל את הצורה המיוחדת. פתאום אתם תבינו כי כל מה שהייתם צריכים לעשות בכדי לראות תוצאה זה רק להתמיד. 

מה לעשות במצב שבו אתם לא רואים תוצאות?

אם הגעתם למצב שבו אתם מתאמנים, אך עדיין שואלים את עצמכם איך מפתחים שרירים לידיים – ככל הנראה ישנה בעיה מסוימת. יכול להיות שהבעיה היא דווקא בתוכנית האימונים שאתם עובדים על פיה, שהיא לא מספיק מגרה את השריר בכדי להביא אותו למצב שבו הוא גם יתפתח כמו שצריך. לכן שווה לבחון את תוכנית האימונים, מוטב כי זה יתבצע על ידי איש מקצוע מתחום הכושר.

בנוסף יכול להיות שהטכניקה שבה אתם עובדים היא לא נכונה, וברגע שהטכניקה לא עובדת כמו שצריך אתם לא תוכלו לראות את השרירים מתפתחים. איך תוכלו לסגל לעצמכם את הטכניקה הנכונה? תוכלו להסתכל בסרטונים שונים ברחבי הרשת או לבצע אימון אחד בעזרתו של מאמן כושר אישי.

עד כמה התזונה היא קריטית לפיתוח שרירים בידיים?

לא מעט מתאמנים נוטים לחשוב כי הם יכולים רק להתאמן כמה שיותר, ומכאן התוצאות יהיו מוכרחות פשוט להגיע. אך בפועל לא משנה כמה קשה אתם תעבדו, אם לא תשמרו על התזונה הנכונה – אתם לא תוכלו לראות תוצאות. זה לא משנה אם אתם שואלים איך מפתחים שרירים בידיים, בחזה או ברגליים

אם אתם לא בטוחים האם אתם אוכלים כמו שצריך, מוטב יהיה שתשבו עם איש מקצוע על מנת שיבנה לכם תפריט נכון. כי בסופו של יום התזונה היא חלק בלתי נפרד מההצלחה, כך שאם אתם מחפשים קיצורי דרך לא בטוח שתוכלו להשיג את התוצאות הרצויות. אם לא תחפשו קיצורי דרך, תוכלו לראות איך אתם מגיעים לתוצאות במהרה.

אל תהיו מקובעים אך ורק על אימוני משקולות

אחד מהדברים הכי חשובים שאתם צריכים לזכור כאשר אתם שואלים איך מפתחים שרירים בידיים? זה שאתם לא מוכרחים להיות מקובעים לסוג מסוים של אימון. אתם יכולים להביא את עצמכם למצב שבו אתם מתאמנים אימונים מגוונים, אך בו בזמן אתם מצליחים לעבוד גם על שרירי הידיים. ברגע שאתם לא תגבילו את עצמכם, האימונים יהפכו להיות הרבה יותר יעילים.

קחו בחשבון כי אימונים לא מגוונים עלולים לגרום לשחיקה מהירה, ואתם כמובן לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו אתם נשחקים. שחיקה היא האויב מספר אחת של כל מתאמן, ולכן חשוב מאוד שתנקטו בכל מה שתוכלו לבצע בכדי שלא להגיע למצב הזה. תזכרו כי בסוף יש לכם עוד מטרה שאתם רוצים מאוד להשיג אותה.

אני מתאמן כמו שצריך – תוך כמה זמן יהיו תוצאות?

זה נכון שעבודה קשה אמורה להביא ברוב המקרים תוצאות מהירות, אך תיקחו בחשבון כי לכל אחד יש את קצב ההתקדמות שלו. ישנם מתאמנים שעם עבודה קשה יוכלו לראות תוצאות במהירות, ומתאמנים אחרים שייקח להם יותר זמן על מנת לראות את התוצאות שאותן הם ירצו לראות. כך שלעולם אל תנסו להשוואת את עצמכם למתאמנים אחרים, זה יכול לקחת אתכם רק לאחור.

בכדי שתוכלו לראות את עצמכם שוברים את השיאים של עצמכם ומצליחים להשיג את השרירים הנהדרים – אל תבחנו את עצמכם בין אימון לאימון. תאפשרו לעצמכם את הזמן הנדרש בכדי שתוכלו להוציא את המקסימום מכל אימון שאותו אתם עומדים לבצע. ברגע שלא תעמידו את עצמכם עם הגב לקיר, אתם תוכלו לראות איך בתוך זמן קצר גם מבלי ששמתם לב הענייניים מתקדמים לכיוון שהוא חיובי.

אל תשכחו לאמן את כל שאר השרירים בגוף

המאמר הבא נכתב על מנת לתת לכם טיפים לשאלה איך מפתחים שרירים בידיים, אך בפועל אתם צריכים לזכור כי לא מדובר על השריר היחיד. אתם צריכים לזכור כי יש עוד לא מעט שרירים שככל הנראה תרצו לפתח אותם, ולכן אתם צריכים לדאוג כי תביאו את עצמכם למצב שבו השרירים יתפתחו בכל חלקי הגוף. 

הטעות הנפוצה של מתאמנים היא שהם מתקבעים על קבוצת שרירים מסוימת ולא מרפים ממנה. כאשר מדובר על אימונים, היתרון המשמעותי ביותר הוא לדעת למצוא את האיזון הנכון. איך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם יודעים איך מפתחים שרירים בידיים, אך בו בזמן גם אתם דואגים לעבוד על כל שאר החלקים בגוף ולפתח בהם את השרירים.

קפיצה מהירה לנושא מעניין
בואו לקבל מעטפת שלמה של אימונים ותזונה שתותאם לכם אישית, כולל מעקבים וליווי אישי מלא עד למטרה שלכם!
עוד באותו נושא...
לקבלת התוכן הכי חם בעולם הכושר והתזונה