מי אנחנו?

דף מכירה יאיר יצחקי

יאיר יצחקי

אני מתאמן כבר כמעט 5 שנים. במהלך ה – 5 שנים האלה עשיתי לא מעט טעויות. לאור הטעויות הללו לא הצלחתי להתקדם בכלל, עד שהחלטתי לשים לזה סוף. החלטתי שאני רוצה לרכוש את כל הידע שאני צריך בכדי להצליח להתקדם, וזה מה שעשיתי. פשוט למדתי עוד ועוד ועוד מהאנשים הכי מובילים בתחום…
Eric helms, mike isratel, jeff nippard,greg nuckols,matt ogus, brad schoenfeld, lyle mcdonald, eric trexler ועוד ועוד…
קניתי המון ספרים וקורסים ולא הפסקתי עד שקיבלתי תשובות. ונחש מה? זה עבד. בזכות הלמידה הזאת הצלחתי להתקדם. ואני אומר לך את כל זה מכיוון שאני הייתי במקום שאתה אולי כנראה כרגע נמצא בו. ואני הצלחתי להתגבר עליו, וזה מה שאני רוצה שגם אתה תצליח לעשות. אני רוצה לעזור לך ולתת לך את הכלים שלמדתי מהמאמנים והחוקרים הכי מובילים בעולם. בכדי שגם אתה תוכל להצליח לבנות את הגוף שמגיע לך עם אפס בזבוז זמן. ומקסימום תוצאות.
ואם אתה באמת לא מתקדם היום כמו שאתה באמת יכול להתקדם, תזכור את זה.


״אם תעשה מחר את מה שעשית היום תקבל מחר את מה שקיבלת היום״
(Benjamin franklin)

דגן פרץ

אני בן 23 משמשית. מתעסק כל חיי בתחום ההדרכה, יזמות והתפתחות אישית. לאורך השנים הוצאתי עשרות אלפי שקלים על קורסים וסדנאות מהמנטורים הגדולים ביותר בארץ ובעולם להתפתחות מנטלית ועסקית.

למדתי במכללה שיווק דיגיטלי, פתחתי עסק מצליח בתחום הסאונד והמסיבות. ולאור הקשיים שנאלצתי להתמודד איתם בחיי כמו גובה, סכרת וחרדות הבנתי שאני אוהב ורוצה לייעץ ולעזור לאנשים להתמודד גם עם אתגרים שונים בחיים שלהם.

אני משמש כמדריך ויועץ לאנשים מכל הסוגים והצלחתי כבר מספר רב של פעמים לשנות חיים של אנשים ולשפר אותם ואת איכות חייהם בצורה יוצאת דופן. וזה אחד הדברים המהותיים ביותר שאני רוצה להעביר לכם באמצעות מכללת מאסלו. אני רוצה לעזור לכם להשתפר, לגדול ולפרוץ גבולות חדשים.

ולאור כל מה שעברתי בחיים אצטט לכם משפט אחד ששינה את חיי

״הצלחה היא לעבור מכישלון לכישלון מבלי לאבד התלהבות"
(winston Churchill)

דגן פרץ תמונת פרונט
דילוג לתוכן