איך לפתח שרירים מהר? כל הטריקים שאתם צריכים לדעת!

איך לפתח שרירים מהר

ששששש בפוסט הזה נראה לכם איך לפתח שרירים מהר יאללה תמשיכו לקרוא כדי לגלות.

לא מעט מתאמנים עומדים מול המראה, והם מבואסים יחסית ממה שהם רואים – הם לא מצליחים להשיג את השרירים שעליהם הם חולמים. כמובן שאין כאן נוסחת קסם, ואף מתאמן לא יוכל להשיג שרירים מבלי שהוא יפעל על פי תוכנית עבודה מסודרת. ברגע שמתאמן יפעל על פי הכללים, הוא יוכל לראות איך בתוך זמן קצר הוא מצליח להשיג את השרירים שהוא תמיד חלם עליהם.

 המאמר הבא נכתב על מנת לספק לכם מענה על השאלה – איך לפתח שרירים מהר? כך שברגע שתסיימו לקרוא את כל הטריקים שנספק לכם, תוכלו לדעת בדיוק איך לפתח את השרירים בדיוק כמו שתמיד חלמתם. בסוף ההבדל בין הצלחה לבין כישלון יכול להיות הבדל מינורי, אך ההבדל המינורי הזה יכול לעשות שינוי מאוד משמעותי במה שאתם תראו מול המראה.

אנו במכללת מאסלו עושים כל מאמץ על מנת לסייע לכם מתאמן להשיג את מבוקשו, כך שההישגים יהיו בהישג יד. עבודה קשה עם תוכנית אימונים סדורה יביאו לתוצאות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לאפשר לעצמכם להכיר את כל התחום על בוריו. מבלי שתשימו לב השרירים יוכלו להתפתח, וביחד איתם גם כל שאר השרירים האחרים בגוף.

מתאמן חדש רואה תוצאות מהר יותר

לא מעט מתאמנים ששואלים – איך לפתח שרירים מהר? הם מתאמנים ותיקים יחסית, ולכן חשוב לדעת כי ככל שתתאמנו יותר זמן כך ההתקדמות תהיה מעט איטית יותר. אם בהתחלה כאשר הייתם מתאמנים מתחילים, אחרי כל אימון כמעט הייתם רואים תוצאות – כעת חוקי המשחק הם מעט שונים.

זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על הכושר או להחזיר את עצמם לאחור בכדי שתוכלו לראות תוצאות טובות יותר. מה שאנו מנסים להגיד לכם זה שאתם מוכרחים להמשיך מבלי להסתכל במראה אחרי כל אימון, כי אחרי תקופת זמן מסוימת אתם תוכלו לראות תוצאות – כל זאת בתנאי שאתם פועלים ומתאמנים בדיוק כמו שאתם צריכים לפעול ולהתאמן. 

תאכלו נכון, תוכלו לראות תוצאות

מי מאיתנו לא אוהב לאכול? הרי מדובר על אחת מההנאות הכי גדולות של החיים, בטח אם מדובר על אוכל טעים שאנו אוהבים. אך אם אתם שואלים את עצמכם איך לפתח שרירים מהר, התשובה היא לאכול בחוכמה. אם אתם תדעו בדיוק מה נכנס לכם לגוף, אתם תוכלו לראות תוצאות הרבה יותר טובות וברורות לעין.

מה זה אומר לאכול בצורה נכונה? השאירו בצד את כל הג'אנק פוד, והתחילו לאכול מזון שיש לו ערך תזונתי גבוה. זה יכול להיות מאכלים עשירים בחלבון, בוויטמינים או בכל דבר חשוב אחר. אם אתם לא יודעים איך לבנות לעצמכם תפריט, תמיד תוכלו להתייעץ עם איש מקצוע שמכיר את התחום וישמח כמובן לסייע לכם.

תדאגו לישון כמו שצריך כל לילה

שגרת החיים יכולה להיות מאוד מתישה, אך חשוב מאוד שתביאו את עצמכם למצב שבו תוכלו לישון כמו שצריך בכל לילה. על פי לא מעט מחקרים שינה עשויה לסייע בפיתוח השריר, ואם אתם רוצים לדעת איך לפתח שרירים מהר – מוטב כי תיקחו בחשבון את האפשרות הזאת.

אז כמה שעות אתם צריכים לישון כל לילה? זה מאוד אינדיבידואלי אך ההמלצה היא לישון בין 7 ועד 9 שעות בכל לילה. אם תהפכו לכם את השינה בתור מנהג, תוכלו לראות איך השרירים מתחילים להתפתח כמו שתמיד חלמתם. לא משנה אם מדובר על השרירים בידיים או על כל שער השרירים בגוף, פתאום העבודה הקשה תתחיל להראות את הפירות שלה.

כדי לפתח שרירים מהר – תעשו כמה שיותר תרגילים מורכבים

זמן האימון שלכם הוא קצר, אך אתם צריכים להספיק לבצע כמה שיותר תרגילים. לכן אם אתם תתרכזו בתרגילים מבודדים בלבד, אתם עלולים שלא להגיע למצב שבו התוצאות יהיו ברורות לעין. איך לפתח שרירים מהר? פשוט מאוד תדאגו לבצע כמה שיותר תרגילים מורכבים, מדובר על תרגילים שעובדים על יותר משריר אחד בכל פעם.

כך תוכלו להגיע למצב שבו באימון אחד, תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו התאמנתם על כל השרירים הרצויים. תרגילים מורכבים גם עשויים להפוך את האימון להיות הרבה יותר מעניין, כך שתוכלו לגרום לכך שתגיעו אליו כל פעם עם חיוך גדול. אז אם עד כה הייתם עושים בעיקר תרגילים מבודדים, הגיע הזמן כי תשנו את תוכנית האימון ותתחילו לבצע תרגילים מורכבים.

הכנו עבורכם עוד 2 מאמרים שיראו לכם כיצד לשפר את תוכנית האימונים שלכם, אימון ab או לאלו מכם שמעדיפים לעבוד על כל הגוף עם אימון פול באדי.

הורידו את כמות החזרות, הגדילו את המשקל

אם אתם רוצים לפתח שרירים בצורה מהירה, אתם צריכים להגדיל את כמות המשקל שאותו אתם מרימים. זה לא משנה אם מדובר על תרגילי חזה או על תרגילים אחרים, חשוב מאוד שתוכלו להגיע למצב שבו תגדילו את כמות המשקל מאימון לאימון. ככל שתגדילו יותר את המשקל, כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שתוכלו לראות תוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

לכן כאשר אתם מתחילים לבצע אימונים כאלה או אחרים, מוטב כי תורידו את כמות החזרות ותגדילו את כמות המשקל שאתם מרימים. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו משקל גבוה יהיה אפשרי, אך לא תגיעו למצב שאתם עוד עלולים לגרום לעצמכם נזק בגלל כמות החזרות הגבוהה. השילוב הנכון בין כמות החזרות לבין המשקל הוא הפקטור המרכזי להצלחה ולהשגת שרירים מושלמים.

אל תוותרו על ימי המנוחה שלכם

אם נשאל אתכם איך לפתח שרירים מהר? ככל הנראה אתם לא ממש תדברו על ימי המנוחה. אך בפועל ככל שאתם מתאמנים בצורה מאסיבית יותר, כך אתם צריכים לדאוג שיהיו לכם יותר ימי מנוחה. המנוחה היא זאת שמסייעת לשריר לגדול כמו שצריך, וללא מנוחה אידיאלית השרירים לא יוכלו לגדול כמו שצריך. כך שאם עד כה הייתם מתאמנים בכל יום ללא הפסקה, שווה לכם לשקול לעשות מנוחה בין אימון לאימון.

המנוחה יכולה לבוא לידיי ביטוי גם בין אימון אחד לאימון אחר, וגם בין הסטים השונים בעת ביצוע התרגיל. אל תיקחו את עצמכם אל קצה גבול היכולת, כי זה לא בהכרח יהיה כל כך יעיל עבורכם – בטח אם אתם רוצים שהשרירים שלכם יתפתחו מהר יותר. קחו את המנוחה כפלוס רציני, ואל תיקחו אותה בתור דבר רע או פסול.

תהיו סבלניים, ותתאמנו בעקביות

אם אתם שואלים את עצמכם, איך לפתח שרירים מהר? ככל הנראה שאתם נמצאים כבר על סף ייאוש. אך קחו בחשבון כי לא תמיד התוכנית מתקדמות כמו שאתם רוצים שהם יתקדמו, ולא תמיד תוכלו להשיג את התוצאות בקצב שלכם. לא פעם אתם תצטרכו להתאזר בסבלנות בכדי שתוכלו לראות תוצאות, הסבלנות היא חלק בלתי נפרד מאימוני כושר מכל סוג שהוא.

בנוסף לסבלנות עוד פקטור משמעות מאוד הוא העקביות שלכם, מקום שבו לא מעט מתאמנים נוטים לחפף – ומכאן הם פשוט לא משיגים את התוצאות הרצויות. חשוב מאוד שכל מתאמן יבצע את כל האימונים בדיוק כפי שהם כתובים בתוכנית האימונים, וחשוב שכל מתאמן לא יעשה לעצמו הפסקות ארוכות מידיי כי כך תמצאו את עצמכם חוזרים לאחור.

קפיצה מהירה לנושא מעניין
בואו לקבל מעטפת שלמה של אימונים ותזונה שתותאם לכם אישית, כולל מעקבים וליווי אישי מלא עד למטרה שלכם!

עוד באותו נושא...

לקבלת התוכן הכי חם בעולם הכושר והתזונה